Programowanie - SZKOLENIA

Szkolenia z programowania nie tylko dla dorosłych

Naucz się programować

Napisane 02.01.2020 przez Jarosław Dember

Tagi: programowanie, nauka programowania,

Spis treści:

         » Więc jaki jest najlepszy sposób na naukę programowania?
         » Sieć
         » Zdobądź doświadczenie
         » Znajdź pracę
         » Rozpocznij karierę
         » Załóż własną firmę

To oczywiście prawda. Jestem pewien, że jest wielu ludzi, którzy opanowali programowanie bez nauki pisania kodu. Ale ta szczególna umiejętność jest kluczowa dla kariery programisty. Jest to także umiejętność, która przeszkadza innym umiejętnościom i potrzebujemy programistów, którzy mogą podejmować nowe wyzwania i uczyć się nowych rzeczy.

To Cię zainteresuje: O PHP groszy kilka

Dlatego mówię, że programowanie to kwestia życia i śmierci. Jest to umiejętność, która ma kluczowe znaczenie dla powodzenia każdej kariery i powinna być umiejętnością zawodową. Istnieją oczywiście wyjątki od tej zasady (w szczególności programiści urodzeni przed komputerami byli tak wszechobecni jak obecnie), ale jest całkiem bezpieczny zakład, że jeśli chcesz karierę w tworzeniu oprogramowania, musisz nauczyć się programowania.

Więc jaki jest najlepszy sposób na naukę programowania?

Jeśli chodzi o naukę programowania w sposób rygorystyczny, istnieją trzy sposoby, w żadnej kolejności:

Metoda najczęściej używana przez programistów - metoda "ucz się przez działanie". To najprostszy z trzech. Idziesz do samouczka programowania. Rozwiązujesz jakiś problem z programowaniem. Następnie próbujesz napisać program, aby rozwiązać ten problem. Jeśli to nie zadziała, spróbuj ponownie

"Nie możesz kodować, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi. Nauka nowego języka, takiego jak Node, a następnie nauka frameworku, takiego jak Express, byłaby marnotrawstwem czasu. Postanowiłem więc nauczyć się C ++. W tym artykule pokażę, jak łatwo się go nauczyć i jak zacząć pisać w nim kod."

Sieć

Naucz się sieci. Dowiedz się, jak rozmawiać z ludźmi i podekscytować ich firmą. Możesz także korzystać z LinkedIn, Facebooka i Twittera, aby uzyskać wiele nowych połączeń.

Zdobądź doświadczenie

Zdobądź doświadczenie. Mieć pracę, ale także uczyć się o innych karierach. Możesz także dowiedzieć się o dziedzinach technicznych, takich jak kodowanie. A kiedy masz pracę, możesz dowiedzieć się więcej i zrobić więcej.

Znajdź pracę

Możesz sprawdzić różne kariery i sprawdzić, co Cię interesuje. Możesz także przeczytać wiele książek, takich jak Jak zdobyć pracę w marketingu i znaleźć swoją niszę.

Rozpocznij karierę

Załóż własny biznes. To świetny sposób, aby zdobyć doświadczenie i wiedzieć, czego chcesz.

Załóż własną firmę

Załóż własny biznes. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej skutecznych sposobów uczenia się. Możesz dowiedzieć się o różnych branżach i poczuć, jak założyć firmę.

  • Dowiedz się, jak kodować
  • Naucz się kodować. To zdecydowanie dobry sposób na poprawę umiejętności.
  • Zbuduj stronę internetową
  • Zbuduj własną stronę internetową

Wiem, że wielu innych autorów ma również duże doświadczenie w tej dziedzinie i chciałbym zadać te pytania tutaj wszystkim.

  • 1- Co mogę zrobić, aby poprawić swoje umiejętności programowania?
  • Oto kilka rzeczy, do których chciałbym dodać moje dwa grosze
  • 1. Czego powinienem się najpierw nauczyć?

Zgadzam się, że powinieneś zacząć od podstaw takich jak język programowania i algorytm lub język programowania. Istnieje wiele kursów online, które uczą Cię programowania i możesz wziąć udział w tych kursach na uniwersytetach. Jeśli masz czas wolny, możesz wziąć kurs kodowania na lokalnym uniwersytecie. Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej lub college'u, możesz wybrać kurs programowania.

Jeśli poszukujesz pracy w pełnym wymiarze godzin, możesz wziąć bezpłatny kurs na swojej uczelni lub uniwersytecie. Jeśli jesteś studentem technikum, możesz wziąć kurs kodowania.

Ponadto mam darmowy kurs na mojej stronie internetowej, który dla początkujących nazywa się JavaScript.

2. Jak nauczyć się najlepszych języków programowania Aby ćwiczyć programowanie.

Istnieje wiele różnych języków programowania. Istnieją różne programy, które pomagają pisać kod, takie jak języki programowania, takie jak PHP, HTML, HTML5 i CSS. Możesz także nauczyć się języka Python z Codecademy.


O autorze

Jarosław Dember

Programowaniem zajmuję się niemal od dzieciństwa, działałem już na pierwszych komputerach typu Spectrum. Programowanie to moje hobby i praca - nie ma nic lepszego. Rozwiązywanie łamigłówek programistycznych to coś, co po prostu uwielbiam robić. Żaden język programowania nie jest dla mnie zagadką i chętnie uczę się nowych języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Z Pythonem j JAVA od podstaw za darmo
Następny artykuł:Uzyskaj bazę danych