Programowanie - SZKOLENIA

Szkolenia z programowania nie tylko dla dorosłych

Nauka programowania to zabawa

Napisane 23.12.2019 przez Jarosław Dember

Tagi: programowanie, nauka programowania,

Spis treści:

         » To nie jest.
         » Robię to, bo jest fajnie.
         » W drugi weekend wiedziałem dokładnie, czego się spodziewać.

Dowiedz się, jak używać C / C ++ i Python do pisania oprogramowania komputerowego. Są to dwa najpopularniejsze języki programowania na świecie. Pokażę również, jak rozwijać własny język.

Jeśli nie możesz uwierzyć, że prowadzę kurs programowania, nie jesteś sam. Ja także byłem. Martwiłem się, że nikt nie będzie chciał uczyć się programowania komputerowego i że będzie to strata czasu.

To nie jest.

W pierwszy weekend uczyłem kilkudziesięciu uczniów. W następny weekend uczyłem kilkudziesięciu uczniów. W następny weekend uczyłem kilkunastu uczniów. Pod koniec pierwszego tygodnia uczyłem prawie stu uczniów.

Robię to, ponieważ chcę nauczyć programowania komputerowego jak największej liczby osób.

Nie robię tego, bo chcę zarabiać pieniądze. Nie mam kursu programowania komputerowego, który sprzedaję. Jeszcze nie. Kiedy to zrobię, opowiem ci o tym.

Robię to, bo jest fajnie.

W pierwszy weekend nie wiedziałem, czego się spodziewać. Nigdy wcześniej nie uczyłem kursu programowania komputerowego. Nie wiedziałam, czego się spodziewać od uczniów. Nie wiedziałem, czego się od siebie spodziewać.

W drugi weekend wiedziałem dokładnie, czego się spodziewać.

Nie jestem programistą komputerowym. Nie wiem pierwsza rzecz o programowaniu komputerowym. Nie mogę zaprogramować wszystkiego, co bym chciał, a Ty?


O autorze

Jarosław Dember

Programowaniem zajmuję się niemal od dzieciństwa, działałem już na pierwszych komputerach typu Spectrum. Programowanie to moje hobby i praca - nie ma nic lepszego. Rozwiązywanie łamigłówek programistycznych to coś, co po prostu uwielbiam robić. Żaden język programowania nie jest dla mnie zagadką i chętnie uczę się nowych języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Praca
Następny artykuł:Najlepsze praktyki programowania komputerowego