Programowanie - SZKOLENIA

Szkolenia z programowania nie tylko dla dorosłych

PHP rządzi

Napisane 31.12.2019 przez Jarosław Dember

Tagi: php, programy, skrypty,

Spis treści:

         » Kod ukończony Kompletne odniesienie dla programistów PHP.

Istnieje różnica między uczeniem się czegoś nowego a ulepszaniem czegoś, co już znasz.

To Cię zainteresuje: Język programowania Python

Ulepszenie w czymś, co już wiesz, nie jest trudne. Naprawdę trudno jest nauczyć się robić więcej za mniej, poprawiając się za mniej.

To Cię zainteresuje: PERL - co i jak

  • Sztuką jest zrobić jedną rzecz i stać się w tym dobrym.

Combat to darmowa gra online przeznaczona do nauki pisania kodu w języku programowania PHP. W tej grze musisz ułatwić dostęp do interfejsu użytkownika. Nie można wprowadzić żadnych zmian w samym kodzie.

Jak zrobić aplikację internetową, która nie spowoduje awarii Samouczek PHP Jak zrobić prostą aplikację internetową, która nie ulegnie awarii, dzięki czemu będzie można jej używać na stronie internetowej lub w dowolnej innej aplikacji.

Jak zrobić aplikację PHP za pomocą PHPUnit na iPhone'a i iPada PHPUnit to narzędzie do wykonywania kodu PHP na Androida, iOS, Windows i Mac OS X. W tym samouczku nauczysz się, jak tworzyć prostą aplikację PHP za pomocą PHPUnit, wtyczka PHPUnit.

Wprowadzenie do języka programowania PHP i bazy danych MySQL PHP jest językiem programowania ogólnego przeznaczenia dla Internetu. Ma bogatą, prostą składnię i bardzo niewielki narzut pod względem wywołań systemowych. Jest również szeroko stosowany w branży finansowej do tworzenia złożonych aplikacji internetowych i aplikacji do dostępu do bazy danych.

PHP: Przewodnik dla początkujących PHP to ekscytujący język, którego można używać zarówno do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych, jak i statycznych stron internetowych. Ten przewodnik zawiera wprowadzenie do języka i przykłady niektórych jego głównych funkcji.

Jak zacząć korzystać z PHP i MySQL MySQL to łatwy w użyciu system zarządzania bazą danych. Jeśli nie znasz jeszcze PHP, ta strona nauczy Cię PHP i MySQL, aby szybko zacząć działać

  • .
  • PHP 7 i następne Przewodnik po wydaniu PHP 7.

PHP 7 - The Road Ahead Przewodnik po nowych funkcjach wprowadzonych w PHP 7.

PHP i sieć Zbiór artykułów wyjaśniających PHP i sieć.

Przewodnik hakerów po PHP Pierwsza edycja serii, która uczy PHP.

Kod ukończony Kompletne odniesienie dla programistów PHP.

PHP / MySQL - wprowadzenie Przewodnik po tworzeniu aplikacji internetowych przy pomocy PHP i MySQL.

PHP / MySQL: dobre części Wprowadzenie do używania MySQL do aplikacji internetowych.

PHP: kompletny przewodnik Przewodnik po PHP i jego wykorzystaniu w tworzeniu stron internetowych.

Projektowanie aplikacji internetowych przy użyciu PHP Pierwszy krok w projektowaniu aplikacji internetowej.

Budowanie aplikacji za pomocą PHP Druga z serii, która uczy programistów, w jaki sposób PHP można wykorzystywać do tworzenia aplikacji internetowych.

PHP i MySQL - kompletny przewodnik Trzeci z serii, który uczy programistów, jak korzystać z MySQL do aplikacji internetowych.

PHP, MySQL i MYSQL: Przewodnik po aplikacjach internetowych korzystających z PHP i MySQL Czwarty z serii, który uczy programistów, jak korzystać z PHP i MySQL.

Kompletny przewodnik dla programistów PHP Piąta z serii, która uczy programistów, jak używać PHP i MySQL do tworzenia aplikacji internetowych.

Tworzenie stron internetowych przy użyciu PHP i MySQL Szósta z serii, która uczy programistów, jak używać PHP i MySQL do tworzenia aplikacji internetowych

: Przewodnik po tym, jak ludzie się w tobie zakochują

Jak sprawić, by ktoś się w tobie zakochał: przewodnik po tym, jak ludzie się w tobie zakochują

Jeśli jesteś dziewczyną, możesz użyć tej techniki, aby twój chłopak się w tobie zakochał.

Metoda polega na zmuszeniu go, by cię kochał, a najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest zapamiętanie, kiedy go pierwszy raz dotknąłeś.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest przypomnienie mu, kiedy pierwszy raz go dotknąłeś.

Kiedy pierwszy raz go dotknąłeś lub nawiązałeś z nim kontakt wzrokowy, byłeś tym, który najbardziej go pociągnął.

A kiedy twój chłopak to usłyszy, powiesz tak, będzie podekscytowany i będzie chciał spędzić resztę nocy, dotykając cię.

W ten sposób sprawił, że się we mnie zakochał. Najlepszym sposobem, aby zakochał się w tobie, jest sprawienie, by pamiętał, kiedy go dotknąłeś, i pamiętanie, jak go zakochałeś.

Kiedy byłeś małą dziewczynką, kiedy bawiłeś się lalkami, to ty najbardziej się do nich przyciągałeś. Kiedy byłeś małą dziewczynką, kiedy bawiłeś się lalkami, to ty najbardziej się do nich przyciągałeś

  • Dlaczego PHP?
  • Co to jest PHP?
  • Dlaczego PHP jest tak popularny?
  • Dlaczego tak trudno się uczyć?
  • Czy PHP naprawdę nie żyje?

Dlaczego PHP? PHP to język skryptowy, który jest wykorzystywany zarówno w aplikacjach tekstowych, jak i interaktywnych. Nazwa języka pochodzi od nazwiska twórcy, Rasmus Lerdorfa i oryginalnego autora. Ma długą historię, która obejmuje długą historię popularności. PHP jest jednym z najczęściej używanych języków programowania na świecie. Jest to także jeden z najpotężniejszych języków skryptowych, jakie zostały utworzone. Był to także pierwszy język skryptów internetowych. Wykorzystuje podzbiór HTML, CSS i JavaScript i ma pewne podobieństwa do tych języków. PHP ma wiele funkcji, których nie mają inne języki programowania, takich jak zmienne i metody, funkcje, listy, tablice i wyrażenia regularne. PHP stanowi dobre wprowadzenie do programowania dla osób z ograniczonym lub bez doświadczenia w programowaniu. Jest to również język przyjazny dla początkujących, nawet dziś, dzięki łatwej w użyciu składni i szerokiej gamie wbudowanych funkcji. PHP pomaga ludziom w projektowaniu i rozwoju stron internetowych, a także jest dobrym wprowadzeniem do programowania stron internetowych.


O autorze

Jarosław Dember

Programowaniem zajmuję się niemal od dzieciństwa, działałem już na pierwszych komputerach typu Spectrum. Programowanie to moje hobby i praca - nie ma nic lepszego. Rozwiązywanie łamigłówek programistycznych to coś, co po prostu uwielbiam robić. Żaden język programowania nie jest dla mnie zagadką i chętnie uczę się nowych języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *