Programowanie - SZKOLENIA

Szkolenia z programowania nie tylko dla dorosłych

Zarządzanie czasem to też programowanie

Napisane 06.01.2020 przez Jarosław Dember

Tagi: czas, programowanie, kodowanie,

Spis treści:

         » Jak zorganizować budżet

Głównym powodem, dla którego ludzie mają trudności z zarządzaniem czasem, jest to, że nie wiedzą, na co przeznaczać budżet i na co go przeznaczać. Kiedy zaczynałem programować, nasz budżet wynosił około 300 PLN miesięcznie i każdy projekt prowadziliśmy sami. Nie było sposobu, abyśmy mogli poradzić sobie więcej niż wtedy. Pracowaliśmy wtedy w małym, przyjaznym rodzinie biurze, więc budżetowanie musiało być dość proste (zdziwiłbyś się, jak często to się dzieje).

To Cię zainteresuje: Programowanie w języku Python

Jednak z biegiem lat nasz budżet wzrósł do ponad 500 PLN miesięcznie, a nasza infrastruktura IT wzrosła. Nasz budżet rośnie od kilku lat, pojawia się wiele nowych prac i projektów oraz nowe potrzeby. Robiliśmy dużo pracy, aby wesprzeć rozwój, który stał się trudniejszy. Nowe wytyczne budżetowe, których używamy, omówię w tym artykule, stanowią kompromis i, mam nadzieję, pomogą ci w lepszym przepływie pracy.

To Cię zainteresuje: Programowanie jest jak gra

Jak zorganizować budżet

Oto krótki przegląd kroków konfigurowania budżetu. Umieściłem je na liście, abyś mógł łatwo do nich odwoływać podczas podróży

Sprawdź, ile zainwestować w swoje projekty. Tutaj robi się trochę dziwnie

  • Czego należy unikać przy zakupie oprogramowania do planowania?
  • Jak rozpocząć podróż planistyczną
  • Jak skonfigurować efektywny harmonogram planowania

Wiem, że ten post ma wiele do zaoferowania, więc radzę poświęcić trochę czasu na przeczytanie go w całości - tylko po to, aby uzyskać lepsze pojęcie o radach, których możesz ode mnie oczekiwać.

Będę tu ponownie w przyszłym tygodniu, z kolejnym postem pełnym wskazówek dotyczących planowania.

Mam nadzieję, że spodoba ci się ten artykuł i daj mi znać wszelkie pytania lub sugestie dotyczące mojego następnego postu!


O autorze

Jarosław Dember

Programowaniem zajmuję się niemal od dzieciństwa, działałem już na pierwszych komputerach typu Spectrum. Programowanie to moje hobby i praca - nie ma nic lepszego. Rozwiązywanie łamigłówek programistycznych to coś, co po prostu uwielbiam robić. Żaden język programowania nie jest dla mnie zagadką i chętnie uczę się nowych języków programowania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Konfiguracja przełącznika Javascript
Następny artykuł: